میلگرد بلبرینگ خور

میلگرد بلبرینگ خور ( Bearing shaft ) یکی دیگر از انواع میلگرد ترانس است که کاربرد بسیار گسترده ای را در صنایع گوناگون دارد . این میلگرد را با توجه به ویژگی ها و قابلیت ها مطلوبی که دارد مورد توجه خیلی از صنعت کاران هست.

میلگرد بلبرینگ خور خیلی شبیه به میلگرد دو پولیش است و در واقع تنها تفاوتی که دارد در قابلیت بلبرینگ خوری آن میباشد. صنایعی که این میلگرد را مورد استفاده قرارمیدهند عبارت اند:

صنایع خودرو سازی ، تولید ابزار آلات و …

شفت بلبرینگ خور

میلگرد بلبرینگ خور معمولا به روش کششی تولید میشود . در تولید این میلگرد از فولاد ck45 استفاده میشود.روش کشش میلگرد بدین گونه است که برای از بین بردن تمام آلودگی های ابتدا سطح میلگرد را شست و شو میدهند سپس سرمیلگرد مورد تراش قرار میلگرد و بعد در قالب قرار داده میشود.

پس از آن فرآیند اصلی کاهش سطح میلگرد صورت می‌گیرد. بعد از انجام این مراحل نوبت به تابگیری میلگرد رسیده که پس از انجام آن مرحله بسته بندی فرا میرسد.

کاربرد میلگرد بلبرینگ خور

اندکی با میلگرد بلبرینگ خور اشنا شدید. این میلگرد قابلیت ها و ویژگی های مثبت زیادی دارد. از این رو کاربرد آن در صنعت بسیار است. بسیاری از خودروسازان از این میلگرد بهره میگیرند. صنایع تولید ابزارآلات و لوازم فولادی نیز از بلبرینگ خور شده در تولید انواع ابزار مثل مته ها و… استفاده میکنند.

نمی توان از کاربرد این میلگرد رد صنیع عمرانی نیز چشم پوشی کرد بیشترین استفاده از این میلگرد در عمران و ساخت و ساز است.

میلگرد بلبرینگ خور

مزیت های میلگرد بلبرینگ خور

تمام میلگرد ها با توجه به عناصری که در خود دارند از مقاومت .و استحکام برخوردار میشوند. میلگرد بلبرینگ خور با دارا بودن عناصر شیمیایی متنوع از مقاومت کششی بسیار بالایی برخوردار است.

این میلگرد بسیار به میلگرد دو پولیش شبیه است و تنها فرقی که با ان دارد قابلیت بلبرینگ خوری ان است. قابلیت بلبرینگ خوری سبب شده تا به یک میلگرد برتر تبدیل شود.

خرید میلگرد بلبرینگ خور

طبق بررسی های صورت گرفته در چند سال اخیر به دلیل بوجود آمدن تورم و مسائل دیگر قیمت میلگرد بلبرینگ خور همواره در حال تغییر بوده است و درواقع قیمت ثابتی نداشته.

اما از مهم ترین عواملی که سبب افزایش قیمت یا ثابت نماندن قیمت میلگرد بلبرینگ خور شده است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

افزایش قیمت دلار و نوسانات ان

افزایش مواد اولیه و خام تولید میلگرد

تحریم اقتصادی  و بانکی

نوسانات موجود در بازار داخلی مثل تورم و گرانی

و…

تمامی این موارد از جمله شایع ترین علل تغییر کردن قیمت میلگرد بلبرینگ خور در ایران است.

نکات مهم خرید

میلگرد بلبرینگ خور با توجه به مزیت ها و قابلیت هایی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. اما اگر بخواهیم درباره نکات خرید و نگهداری ان صحبت کنبم حتما بایستی یک سری از نکات را ذکر کنیم تا در هنگام خرید و تحویل بار خود به مشکل برنخورید.

میلگرد بلبرینگ خور می تواند دچار زنگ زدگی و خوردگی شده باشد. پس الزامیست که در هنگام خریداین نکته رامدنظر بگیرید که میلگرد دچاری خوردگی یا تغییر رنگ نشده باشد.

اصل بودن میلگرد

امکان تقلبی بودن محصول وجود دارد. امروزه برند ها ی نامعتبر در بازار تولید فولاد فعالیت غیر قانونی دارند. پس بایستی  اصل بودن میلگرد را بررسی فرمایید. شرکت تولیدی که از سابقه فعالیت، استانداردها و… برخوردار است بهترین گزینه برای خرید میباشد.

تولید کننده میلگرد بلبرینگ خور

فولاد شمس گل آذین از شرکت های فعال در تولید میلگرد آلیاژی است. این شرکت انواع میلگردهای ترانس از جمله میلگرد بلبرینگ خور را تولید و به بازار داخل و خارج عرضه میکند.

به کارگیری بهترین متخصصین و نیروی کار مجرب، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، ابزارالات وماشین الات حرفه ای سبب شده است تا محصولات تولیدی این شرکت بالاترین کیفیت را داشته باشند و از طرفی رضایت حداکثری مصرف کنندگان را کسب نماید. ارسال به سرار ایران و خرید از درب کارخانه تهران

منبع :

https://www.infobloom.com/what-is-a-shaft-bearing.html

امتیاز دهید