میلگرد دو پولیش

میلگرد دو پولیش یکی دیگر از انواع پر مصرف میلگرد ترانس می باشد. این میلگرد کاربردهای فراوانی دارد و از این رو در بسیاری از صنایع به کار گرفته می شود.

بسیاری از محصولات فولادی و صنعتی از این نوع میلگرد تشکیل شده اند.میلگرد دو پولیش تفاوت هایی نسبت به میلگرد تک پولیش دارد. از نظر ترکیبات شیمیایی و مقاومتی که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است. در این مقاله قصد داریم تا به جزئیات میلگرد دو پولیش بپردازیم.

تفاوت و شباهت میلگرد دو پولیش و تک پولیش

میلگردهای دو پولیش میلگرد هایی هستند که که از لحاظ ظاهری براق تر و آینه ای تر از میلگرد ترانس تک پولیش می باشند. میلگرد های ترانس دو پولیش هم ایتدا سطح ناصافی دارند ولی باانجام عملیات مختلف  تبدیل به میل‌گردصاف و زیبا میشوند.

از نظر شباهت و همسانی هم باید گفت که رو ش تولید این دو نوع میلگرد ترانس به مانند یکدیگر می باشد. میلگرد دو پولیش و تک پولیش هر دو از فرایند کار گرم تولید میشوند.  کاربرد ها و مصارفی هم که دارند به مانند یکدیگر است. مثلا از حد و میلگرد در معماری و زیبا سازی ساختمان ها و… استفاده میکنند.

کاربرد های میلگرد دو پولیش

میلاگرد دو پولیش همان طور که گفته شد از کارایی بالایی برخوردار است از این رو در بسیاری از صنایع به کار گرفته میشود. کاربرد اصلی این میلگرد به خاطر ویژگی هایی مثل براقی و زیبایی که دارد در کارهایی مثل معماری، ساخت قطعات، وسایلی نقلیه موتوری و ماشینی و هر مکانی که نیاز به میلگرد های زیبا و براق دارد استفاده میشود.

مزیت ها و امتیازات میلگرد دو پولیش

تمامی میلگردهای ترانس به خاطر ساختار و عناصر شیمیایی و… که در خود دارند دارای مزیت های و امتیازات بسیاری هستند از این رو امروزه تولید میلگرد های آلیاژی نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته است.

میلگرد دو پولیش نیز از ویژگی ها و مزیت های خوبی برخوردار است. مثلا زیبایی و جذابیت بصری که دارد مهمترین عامل در محبوبیت ان است. بعد از زیبایی بصری نوبت به استحکام و قدرت مقاومت این میلگرد می رسد ساختار میلگرد دو پولیش به گونه ای است که علاوه بر زیبایی، از مقاومت بسیاری خوبی برخوردار می باشد.

میلگرد دو پولیش

قیمت میلگرد دو پولیش

میلگرد دو پولیش به نسبت کارایی و کاربردی کخ دارد در اغلب مصارف به کارگرفته میشود . اینکه قیمت این محصول به چه عواملی بستگی دارد از جمله متداول ترین سوالاتی است. قیمت میلگردهای آلیاژی همواره در چندین سال اخیر دچار نوسانات مختلف شده است. افزایش قیمت دلار و ارز، گران شدن مواد خام و اولیه لازم برای تولید محصولات فلزی، تحریم اقتصادی و… باعث تغییر و افزایش قیمت میلگرد دو پولیش شده است.

شرکت فولاد شمس گل اذین سعی کرده تا کیفیت محصولات خود را بسیار بالا داشته وقیمت مناسب برای مشتریان عزیز در نظر بگیرید. البته که حتما ین نکته را مد نظر داشته باشید که تعداد شاخه ، ابعاد و اندازه های میلگرد نیز بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر میگذارد.

راهنمای خرید میلگرد دو پولیش

میلگرد دو پولیش به مانند تمام محصولات فلزی امکان زنگ زدگی و خورده شدن را دارد. عواملی مثل رطوبت، شرایط بد نگهداری و… می تواند باعث این اتفاق بیفتند.

میلگرد تقلبی و غیراستاندارد، امروزه محصولات تقلبی زیادی در بازار وجود دارد، حتما حواستان باشد که محصول مورد نظر خود را از یک برند معتبر خرید فرمایید تا به مشکلی از نظر سلامت و کیفیت کالا بر نخورید. شرکت فولاد شمس گل اذین با سابقه چندین ساله در عرصه تولید محصولات فلزی و همچنین دریافت جوایز مختلف از داخل کشور و. خارج محصولات درجه 1 و با اصالت را به هم میهنان عزیز ارایه میدهد.

فولاد شمش گل آذین تولید کننده میلگرد دو پولیش

میلگرد دو پولیش، تک پولیش و تمامی میلگرد های ترانس در شرکت بزرگ فولاد شمس تولید میگردند. ما با در اختیار داشتن متخصصین مجرب، ماشین آلات حرفه ای و به روز و تکنولوژی طراحی و ساخت توانسته این رضایت حداکثری مشتریان عزیز را کسب نماییم.

شما می توانید با بازدید از سایت فولا شمس گل اذین محصول مورد نظر خود را بررسی کامل جزئیات ان سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن ان را دریافت نمایید.

امتیاز دهید