میلگرد تک پولیش

میلگرد تک پولیش( polish bar ) یکی دیگر از انواع میلگردهای ترانس است . این نوع میلگرد کاربرد هایی بسیاری در صنایع دارد. به طور کلی اگر بخواهیم میلگرد تک پولیش را توصیف کنیم می توان گفت که یک میلگرد با سطح ناهموار و سخت است که بعدا با انجام عملیات مختلف صاف و صیقلی میشود.

میلگرد تک پولیش و دو پولیش از جمله میلگرد هایی هستند که عناصر شیمیایی شبیه به هم دارند. در این مقاله قصد داریم تا در باره میلگرد دو پولیش صحبت کنیم.

ویژگی های میلگرد تک پولیش

میلگرد تک پولیش جنسی از فولاد دارد. برای صاف کردن و صیقلی شدن این میل‌گرد از از دستگاه و عملیات مختلف استفاده میشود. با توجه صاف و صیقلی تلقی میگردد معمولا برای زیبا سازی قطعات و صنایع ئر کاربرد می باشد. در مجموع می توان ویژگی های اصلی این میلگرد را اینگونه بیان کرد که این میلگرد از مقاومت و استحکام بالا،زیبایی و سطح براق و… اشاره کرد. امروزه استفاده از انواع میلگرد ترانس یه خصوص میلگرد تک پولیش در حال افزایش چشمگیری است.

کاربردهای میلگرد تک پولیش

میلگرد تک پولیش دارای قابلیت ها و کاربرد های بسیاری است. همین امر سبب شده تا تقاضای استفاده از آن افزایش یابد. میلگرد ترانس تک پولیش در کل یکسری کاربرد های خاص دارد که عبارت اند از:

صنایع خودروسازی

لوازم ورزشی

تولید انواع ماشین آلات مختلف

هواکش ها

استفاده در سازه های مختلف عمرانی

تنوع میلگردهای ترانس تک پولیش

یکی از مهمترین امتیازات مثبتی که ایمن نوع میلگرد رد خود دارد تنوع بی نظیر آن در ابعاد و سایزهایش است. این تنوع یعنی این که مصرف کننده می تواند در هر اندازه ای که میخواهد میلگرد تک پولیش رو تهیه کند. شرکت فولاد شمس گل اذین این توانایی را دارد که تمامی میلگردهای ترانس از جمله تک پولیش و… را در سایزها و ابعاد مختلف تولید نماید.

میلگرد تک پولیش

قیمت میلگرد ترانس تک پولیش

یکی از سوالات متداول  که در رابطه با خرید میلگردهای آلیاژی وجود دارد، قیمت آنها است. قیمت میلگرد تک پولیش همواره به موارد مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه فر د یا شرکتی چه تعداد شاخه  در چه سایز  و ابعادی را میخواهد بخرد یا سطح کیفیتی میلگرد چه قدر باشد و… همگی این ها در قیمت و نرخ ان را تعیین میکنند.

اما در این چند ساله یک سری عوامل سبب شده تا قیمت ها همواره دچار نوسان و افزایش باشند که شامل گزینه های زیر می شود

گرانی مواد اولیه و خام برای تولید

افزایش قیمت دلار

 افزایش قیمت ماشین آلات و ابزارآلات تولید

تحریم های اقتصادی و..

هزینه حمل و نقل

تمامی این موارد باعث افزایش قیمت میلگرد ها می شوند.

نکات مهم خرید میلگرد تک پولیش

برای اینکه خرید درست و مطمئن را داشته باشید بایستی یکسری از نکات را همواره در نظر بگیرید. خرید میلگردهای آلیاژی نکات خاص خود را داند. برای مثال یکی از عمده مشکلاتی که برای خریداران میلگرد ئیش می اید زنگ زدگی میلگرد است. تغییر رنگ مهم ترین نشانه زنگ زدگی است. حواستان باشد که هنگام تحویل محصول این نکته را مد نظر بگیرید.

اصل بودن میلگرد تک پولیش

تقلبی بودن کالا، امروزه هر محصول و کالایی نسخه تغلبی خود  رادارد این موضوع درباره میلگرد ها هم صدق میکند.  خرید میلگرد را از برند معتبر و با سابقه انجام دهید.شرکت فولاد شمس گل اذین با کسب انواع استاندارد هاو تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا رضایت حداکثری را کسب نموده است.

راهنمای خرید  اگر خودتان در زمینه میلگرد آگاهی کامل ندارید حتما از راهنمایی لازم بهره مند شوید. محصول فولادی باید از یک سری استانداردها و گواهینامه ها برخوردار باشند تا اصالت و کیفیتش ثابت شود.

شرکت فولاد شمس گل اذین

فولاد شمس گل اذین از جمله برند های معتبر و پرسابقه در زمینه تولید محصولات فولادی است . این شرکت انواع میلگردهای آلیاژی مثل میلگرد تک پولیش و… را در تیراز بالا تولید میکند. امروزه بسیاری از صنایع بزرگ ایران با فئلاد شمس همکاری میکند.

علت این موفقیت ها این است که این شرکت با بکارگیری انواع تکنولوژی ها، ماشین آلات و ابزار آلات بروز جهانی و متخصصین مجرب توانسته است محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را تولید نماید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

با بازدید از سایت فولاد شمس گل اذین می توانید با انواع میلگردهای تک پولیش، دو پولیش و… را در اندازه ها و ابعاد مختلف سفارش داده و در سریع ترین زمان تحویل بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)