میلگرد st37 ، میلگرد آهنی

میلگرد st37 یا 1.0037 میلگردهای متنوعی در صنعت فولاد وجود دارد. هر نوع میلگردی دارای ویژگی ها ، کاربردها قیمت مختص خود و…است.

میلگرد آهنی st37

میلگرد آهنی st37 از جمله پرکاربرد ترین  و پر فروش ترین میلگردهای موجود در صنعت می باشد علاوه بر صنایع در ساختمان سازی نیز کاربرد دارد به میلگرد st37 ، میلگرد آهنی نیز گفته می شود علت این نامگذاری کاربرد بسیار زیاد آن در ساختمان سازی داخل ایران است تقریبا می توان گفت میلگرد st37 پرکاربردترین میلگرد در ایران است  

میلگرد st37 دارای خاصیت فیزیکی است که این خاصیت سبب افزایش طول عمر محصولات تولیدی از آن را افزایش می دهد. از این میلگرد در ساختمان ها، پل ها،کشتی ، ماشین آلات و… استفاده می شود.

خرید میلگرد st37

نام فولادموجودیقیمت (تومان)تامین کننده
میلگرد st37قطر 10 تا 20 میلی مترتماس بگیردفولاد شمس
میلگرد st37قطر 20 تا 30 میلی مترتماس بگیردفولاد شمس
میلگرد st37قطر 32 تا 40 میلی مترتماس بگیردفولاد شمس
میلگرد st37قطر 90 تا 120 میلی مترتماس بگیردفولاد شمس

برای خرید میلگرد آهنی و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در فولاد شمس تماس بگیرید کارخانه فولاد شمس واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران خرید میلگرد st37 در تهران را برای شما فراهم می کند

میلگرد st37

ما چگونه میلگرد st37 را تولید می کنیم

فولاد شمس پیشروترین و بهترین تولید کننده میلگرد آلیاژی است. ما در حال پردازش همه آلیاژهای محبوب در مشخصات مختلف بین المللی و ملی هستیم . با توجه به تقاضا، میلگرد ST37 در اندازه ها و شکل های مختلف مطابق با مشخصات خواسته خریداران با تایید کیفیت های استاندارد مواد اولیه مختلف ارائه می شود. این محصول با قیمت مناسب برای خریداران داخلی و بین المللی عرضه می شود.

محصول دارای ویژگی های مختلف خوبی برای ارائه است. عبارتند از استحکام کششی بالا، ساخت ناهموار، انعطاف پذیری، دوام، نصب آسان، نگهداری کمتر، طول عمر، دقت ابعادی خوب، پرداخت سطح عالی. همچنین دارای ویژگی های مختلف دیگری مانند مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سوراخ شدن، مقاومت در برابر ترک خوردگی ، مقاومت در برابر خوردگی شکاف و غیره است.

تست های میلگرد آلیاژی

آزمایش های موثر مختلف در طول زمان تولید اهمیت بیشتری می یابد. اینها عبارتند از تست PMI، تست سختی، تست IGC ، تست مقاومت حفره ای ، تست مسطح ، تست شیمیایی ، تست مکانیکی . همچنین تست رادیوگرافی ، تست هیدرواستاتیک ، تست ماکرو، تست میکرو، تست جریان گردابی، تست التراسونیک ، تست خم ، تست ضربه انجام می شود.

خریداران همیشه از بازرسی برای بررسی کیفیت تولید استقبال می کنند . بازرسی توسط افراد متخصص انجام می شود.

فولاد شمس تضمین کیفیت ، گزارش تست مواد اولیه ، گزارش آنالیز شیمیایی و ضمانت نامه را ارائه می دهد

فرایند تولید میلگرد st37

برای تولید میلگرد های آلیاژی تقریبا مراحل و پروسه تولید تمام این میلگرد ها شبیه یکدیگرند. اما ترکیبات و مواد اولیه به کار رفته در هر نوع میلگرد متفاوت است. میلگرد st37 از جمله میلگرد های قدرتمند و مقاوم و پر کاربرد است . در تولید آن مواد اولیه با کیفیتی به کار گرفته می شود.

نورد میلگرد st37

نورد میلگرد بدین ترتیب  است که در ابتدا تختال را درون کوره‌ای با دمای 1280 درجه‌ی سانتی‌گراد قرار می‌دهند و پس از نرم‌شدن، از کوره بیرون می‌آورند و سپس از  غلتک‌هایی عبور می‌دهند تا پوسته‌ها و ناهمواری‌های موجود روی آن زُدوده و صاف شود. در مرحله اخر نورد، تختال صاف شده از قفسه‌هایی عبور می‌کند و نورد آن به اتمام می رسد؛ در نهایت، آن را روی میز خنک‌کننده قرار می‌دهند تا سرد شود.

ترکیبات شیمیایی میلگرد st37

CMnCrSiNPS
0.07-0.140.35-0.650.150.17-0.370.0080.0350.04
آنالیز شیمیایی فولاد st37

در جدول بالا عناصر شیمیایی به کار رفته را ملاحظه می کنید . هر یک از عناصر یک خاصیت را به این میلگرد می افزایند. انواع عناصر کربن،سیلیسیوم، منیزیم و… در میلگرد st37 به کار می روند.  مقادیر کربن در این میلگرد نسبت به میلگرد st52 بیش تر است.

کاربرد فولاد st37

به دلیل بالا بودن مقدار عناصر سیلیسیم و منگنز st37، مقاومت به پیچش و خمش، تحمل وزن و قابلیت ماشینکاری خوبی دارد. از کاربرد های این فولاد می تواند در ریل سازی ، ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل و بدنه خودرو ها نام برد ولی بیشترین کاربرد میلگرد st37 در ساخت اسکلت ساختمان و پل سازی است

5/5 - (1 امتیاز)