میلگرد سنگ خورده

میلگرد سنگ خورده یکی دیگر از میلگردهای آلیاژی و پرکاربرد در صنایع است. این میلگرد قابلیت ها و ویژگی های خاص خود را دارد. ترکیب شیمیایی متفاوت و کاربرد خاص نسبت به دیگر میلگردها.همان طور که از نامش مشخص است در ساختش به جای پولیش زدن از سنگ زنی استفاده می کنند. میلگرد ترانس سنگ خورده بعد از طی کردن مراحل  نورد گرم به صورت خام آماده شده و سپس عملیات تابگیری و پرس انجام میشود.

بعد از تابگیری و انجام پرس با توجه به میزان کیفیت و حد استاندارد میلگرد سنگ خورده طبق روش پولیش یا پیل پولیش تبدیل به میل‌گرد پولیش می شود.

میلگرد سنگ خورده در تولید میلگرد های دیگر نیز به کار می رود . به عنوان مثال برای تولید میل کروم نیز از یک نوع میلگرد سنگ خورده استفاده میشود.

انواع میلگردهای سنگ خورده

 میلگرد سنگ خورده  در کل به دو صورت در بازار موجود هستند. میلگرد سنگ خورده سر زرد و سر قرمز. میلگرد سنگ خورده سر زرد را با نماد و حروف مشخص ck و نوع سر قرمز ان را با حروف st نیز نشان می دهند.ین رنگ نشان دهنده روش تولید و ساختار میلگرد سنگ خورده است. اهمیت میلگرد های سرزرد وسرقرمز یا همان st , ck در صنایع گوناگون بسیار بالاست. در بسیاری از فعالیت های عمرانی و ساختمان سازی و … از این نوع میلگرد بهر گرفته میشود

میلگرد سنگ خورده

بازار فروش میلگرد سنگ خورده

 میلگرد های سنگ خورده  در کل به دو صورت در بازار موجود هستند. میلگرد سنگ خورده سر زرد و سر قرمز. میلگرد سنگ خورده سر زرد را با نماد و حروف مشخص ck و نوع سر قرمز ان را با حروف st نیز نشان می دهند. این رنگ نشان دهنده روش تولید و ساختار میلگرد سنگ خورده است. اهمیت میلگرد های سرزرد وسرقرمز یا همان st , ck در صنایع گوناگون بسیار بالاست. در بسیاری از فعالیت های عمرانی و ساختمان سازی و … از این نوع میلگرد بهر گرفته میشود

لیدکوپینگ، دستگاه تولید میلگرد سنگ خورده

میلگرد سنگ خورده توسط دستگاه های مختلفی تولید میشود. یکی از معروف ترین این دستگاه ها لیدکوپینگ میباشد. اگر بخواهیم در رابطه با این دستگاه صحبت کنیم بایستی  گفت که دستگاهی پرتوان و با قابلیت های بالاست. لیدکوپینگ از دقت بالایی برخوردار است، ضخامت هایی که توسط این دستگاه ایجاد میشود در محدوده 6 تا 100 میلیمتر می باشد. از طریق این دستگاه میلگرد را در ابعاد مختلف تولید میکنند نا نیاز صنایع را به هر گونه میلگردی در هر سایزی برآورده کنند

نکات مهم در هنگام خرید میلگرد سنگ خورده 

 برای خرید میلگرد سنگ خورده یا هر محصول فلزی دیگری بایستی که خیلی از نکات را بدانید و با آگاهی کامل نسبت به خرید و دریافت محصول خود دقت کنید. یکی از موضوعات مهم اکسیده شدن میلگرد هاست. اگر شرایط نگهداری میلگردها به گونه ای باشد که مرطوب وعوامل دیگر بر روی ان تاثیر بگذارند دچار خوردگی خواهد شد. همیشه قبل از دریافت میلگرد و هر محصول فلزی دقت کنید که دچار تغییر رنگ یا زنگ زدگی نباشد.

اندازه میلگرد، شما بایستی با توجه به نیاز خود ابعاد و اندازه میلگرد را انتخاب کنید تا به مشکلی برنخورید.

اصل بودن محصول، مطمئن شوید که میلگرد اصل را خریداری میکنید امروزه بیاری از برندهای ناشناخته محصولات فلزی تقلبی را وارد بازار میکنند.

قیمت میلگرد سنگ

با توجه به شرایط و نوسانات مالی که در بازار وجود دارد قیمت های میلگرد و …. همواره در حال تغییر است. اما این ثابت بودن قیمت میلگرد دلایل مختلفی دارد که عبارت اند از:

  • نوسانات بازار ارز
  • افزایش قیمت مواد اولیه و خام
  • افزایش قیمت ماشین آلات و تجهیزات ساخت
  • ,….

این موارد از جمله مهمترین عوامل تغییرات و افزایش قیمت میلگرد سنگ خورده و سایر محصولات فلزی می باشند

فولاد شمس گل اذین

شرکت فولاد شمس گل اذین در تولید انواع میلگردهای آلیاژی از جمله میلگرد سنگ خورده ، بلبرینگ خورده و… فعالیت چندین ساله دارد. این شرکت با داشتن نیروی کار مجرب و متخصص، ماشین آلات برند و درجه 1 و بکارگیری فناوری های روز دنیا توانسته است رضایت حداکثری مصرف کنندگان را بدست اورد.

محصولات شرکت

محصولات این شرکت قابل رقابت با برند های جهانی و سطح اول میباشند. از این رو در داخل کشور تبدیل به یکی از بهترین شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات فولادی شناخته میشود.

انواع میلگرد سنگ خورده سر زرد و سر قرمز در شرکت فولاد شمس گل آذین تولید می شود آن هم در ابعاد و سایز های مختلف.

با انجام آزمایشات گوناگون از همه لحاظ قدرت ، مقاومت کششی و استحکام میلگردها مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تایید شدن عرضه میشود.

می توانید با بازدید از سایت فولاد شمس گل اذین با انواع میلگردهای تولیدی شرکت  از لحاظ قیمتی ، ویژگی ها و… آشنا شوید و نسبت به سفارش آنها اقدام نمایید 

امتیاز دهید